Akustyka biura – jak wyciszyć biuro?

Budki akustyczne

Pomieszczenia biurowe, w których pracuje wiele osób powinny posiadać odpowiednie systemy akustyczne. Nie chcemy, aby pracownicy obok słyszeli wszelkie nasze sprawy biznesowe. Hałas w biurze utrudnia komunikację i pracę, co w dłuższym czasie może zmniejszać wydajność pracowników. Dobra akustyka w biurze zwiększa komfort pracowników, zatem powinniśmy się zastanowić jakie systemy akustyczne pomagają w wyciszeniu biura? 

Rallwall – najbardziej popularne systemy akustyczne 

To nowoczesne rozwiązanie, które pozwoli zadbać o dobrą akustyka biura. Rallwall jest mobilną ścianką, dzięki której możemy wydzielić miejsca pracy i pochłonąć dźwięki z zewnątrz. Akustyka w biurze może być ciekawym elementem designerskim! Ścianki rallwall posiadają różnorodne opcje kolorystyczne, uatrakcyjnią przestrzeń naszej pracy. 

Treehouse – mobilna akustyka w biurze 

Treehouse wygląda niezwykle oryginalnie. Szeroki wybór tkanin, dwa rodzaje drewna pozwalają na zaprojektowanie unikatowego projektu do naszego biura. Systemy akustyczne treehouse wyróżniają się na tle innych! Swoje zastosowanie znajdzie nie tylko w dbaniu o akustyka biura, ale także w przestrzeniach użyteczności publicznej. Główne zalety to modułowość i mobilność. 

Akustyka w biurze

Budki akustyczne – przemyślana akustyka biura 

Jednym z pomysłów na izolację dźwiękową są budki akustyczne. Ich nowoczesny design idealnie wpasowuje się we wnętrza biurowe. Odpowiednia akustyka w biurze zwiększa poczucie bezpieczeństwa podczas rozmów biznesowych. Te systemy akustyczne niwelują uporczywy hałas i poprawiają współpracę między pracownikami!

 

Dodaj komentarz