Ciekawe szczegóły na temat mefedronów.

4-mmc

W dzisiejszych czasach ludzie żyją nadzwyczaj w dużym tempie, ciągle się śpieszą, posiadają dużo zajęć jak i obowiązków. Częstokroć spożywają posiłki podczas innych czynności, byle co, byle prędzej. Nie posiadają czasu na odsapnięcie oraz wypoczynek, zaś o czasie wspólnym z rodziną już nie wspomnę. Wszystko to nie zawsze jest dobre dla ich samopoczucia. Częstokroć rezultatem tego trybu bycia zapadają na nerwice, depresje, ale także zaburzenia psychiczne, takie jak na przykład stany lękowe.
Zaburzenia takie dosyć często zaczynają pojawiać się nawet u młodych ludzi, jacy rzadko znajdują dla siebie pomoc pośród krewnych.
Poszukują wobec tego innych pomysłów na swoje dolegliwości.
Stosowane poprzez młodzież sposoby na batalię z nerwami , albo depresją mogą być przeróżne, jednak z reguły mają na uwadze wyzbycie się negatywnych uczuć, poprawę humoru, zapomnienie o kłopotach.

4-mmc

Pośród substancji, których oddziaływanie polega na dostarczaniu organizmowi fałszywej radości ,a także szczęścia wyszczególnić należałoby wielorakie stymulanty innymi słowy działające pobudzająco związki psychoaktywne. Przynależą do nich między innymi mefedron to znaczy 4-mmc oraz metafedron 3-mmc.
Jeśli tematem jest mefedron jest on obecnie niedozwolony w naszym kraju a także traktowany jak narkotyk. Jego działanie powoduje m.inn. podekscytowanie przechodzące w ekstazę, wylewność, zaś równocześnie gonitwę myśli, drżenie rąk, podwyższenie ciśnienia tętniczego krwi bądź zakłócenia rytmu serca. Mają prawo wystąpić również zakłócenia pamięci krótkotrwałej, szczękościsk ,a dodatkowo potężne łaknienie zażycia dodatkowej dawki.
Jeśli zaś chodzi o metafedron dobrze zaakcentować, iż przynajmniej powiązany jest z 4-mmc , to różni się od niego wyjątkowo. Jakkolwiek ożywia całkiem mocne odczucie euforii, jednakże stymulacja nie bywa na tyle silna. Pomimo to jako szablonowa substancja oddziałująca na receptory serotoninowe, wywołuje dość wysoką ochotę dostania większej ilości. Intensyfikuje także ciśnienie jak i przyśpiesza tętno. Można także dostrzec działanie energetyzujące takowej substancji, brak poczucia umęczenia i brak głodu ,a także zwiększenie potliwości. Jednak objawy uboczne, jakie aktywuje metafedron są dużo mniejsze aniżeli w przypadku mefedronu.

Dodaj komentarz