EQUIPE – Glazura dla Ciebie

płytki equipe

Płytki equipe – hiszpańska jakość

Płytki equipe produkowane są przez firmę EQUIPE pochodzącą z Hiszpanii. Na przestrzeni ostatnich lat płytki equipe dotarły na prowadzenie w kategorii popularnej glazury. Dziś płytki equipe możemy spotkać w różnych wymiarach, choć marka słynie ze swoich produktów mniejszego formatu. Płytki equipe to gwarancja wysokiej jakości. Jeśli szukasz unikatowych kafelków lub gresów do swojego domu bądź mieszkania, koniecznie powinieneś sprawdzić ofertę EQUIPE.

EQUIPE – marka międzynarodowa

płytki-equipe

Obecnie po płytki equipe najczęściej sięgają klienci z państw europejskich oraz z Ameryki Łacińskiej. W obu tych obszarach geograficznych do łask powróciły bowiem niedawno płytki mniejszego formatu, które są dumą marki. Płytki equipe są unikatowe, a projektanci, zajmujący się planowaniem designe płytki equipe inspirują się najczęściej naturą, geometrycznymi kształtami oraz charakterystycznymi stylami architektonicznymi. Firma EQUIPE w swej pracy i projektach płytek equipe oddaje również hołd swojej ojczyźnie – Hiszpanii, której niepowtarzalny, południowy klimat czuć w każdym z produktów.

Dlaczego płytki equipe?

Po pierwsze, współpraca z firmą EQUIPE to czysta przyjemność. Poducent stara się nawiązać rzeczywisty kontakt oraz pewną więź z kupującym płytki equipe. Dzięki sprawnemu piarowi płytki equipe powstają w coraz to lepszych i ciekawszych formach, które odpowiadają w 100% oczekiwaniom klientów. Płytki equipe to synonim dobrego smaku oraz stylu Hiszpanów. Jeśli nie wiesz na które płytki equipe się zdecydować, polecamy Ci abyś zapoznał się z kolekcją Artisan, Chevron lub Hexatile. 

Dodaj komentarz