Licencja EPAL

Wytyczne UIC

Licencje na produkcję palet wydaje EPAL. Licencja EPAL polega na tym, że firma starająca się o nią musi wyprodukować palety zgodnie z wytycznymi UIC 435-2. Wytyczne, na podstawie których prowadzona jest produkcja palet, ustalają inspektorzy SGS. Przyglądając się każdemu szczegółowi, mogą zadecydować o tym, czy można danej firmie przydzielić licencja EPAL. 

Również po przydzieleniu im licencja EPAL, co jakiś czas sprawdzany jest stan wyrabianych palet. Produkty są stale sprawdzane podczas kontroli jakości. Palety są wykonywane z najwyższą starannością oraz z wytycznymi UIC. Wszystkie oryginalne palety EPAL posiadają oznakowanie na bocznym skrzydle ze znakiem jakości EPAL, który jest gwarancją najwyższej jakości produktu. 

licencja epal

Czym jest licencja EPAL?

Licencja EPAL to nic innego jak gwarancja oryginalności produktu oraz możliwość wymieniania jej na inną czy też transportu na terenie całej Europy. Można je również wykorzystywać w magazynach wysokiego składowania, ponieważ pasują swoją strukturą przestrzenną do każdego wózka widłowego. 

Palety posiadają również gwarancje swojej wytrzymałości na wszelki ciężar i bezpieczeństwo. Są również wysoce kontrolowane przez czołowych inspektorów na świecie, co pozwala na zachowanie wysokiej jakości produktu. Kontrola ta odbywa się raz na dwa miesiące. Licencja EPAL to wysoka jakość, bezpieczeństwo, uniwersalność, kontrola, dobra inwestycja na długie lata. Informuje ona Klientów o najwyższej jakości proponowanego produktu — dzięki temu nie muszą martwić się o szybkie uszkodzenie. 

Dowiedz się więcej na https://lukpal.pl/!