Lifting bez skalpela

O pięknej, młodo wyglądającej, mimo upływu lat, skórze marzy chyba każda kobieta.

Czas jednak płynie nieubłaganie. A wraz z nim w naszym organizmie zachodzą procesy starzenia. W ich wyniku skóra traci swoją naturalną jędrności sprężystość. W efekcie coraz więcej skóry zwisa i robią się zmarszczki. Na szczęście są jednak pewne sposoby, by tych niedoskonałości się pozbyć. A jednym z nich, najskuteczniejszym, jest zabieg liftingu.

lifting twarzy Kraków

Samo słowo lifting pochodzi z angielskiego i oznacza podnoszenie. I dokładnie o to w tym zabiegu chodzi. Dlatego też jego tradycyjna postać koncentruje się na ingerencji w struktury skóry, poprzez wykonanie odpowiednich nacięć. Osobom, które boją się takiej ingerencji, dziś polecane są nowoczesne metody, które zapewniają efekt zabiegu, ale bez użycia skalpela.

Jeśli i ciebie interesuje lifting bez skalpela Kraków jest miastem, gdzie znajdziesz wysokiej klasy salon kosmetyczny, w którym taki zabieg jest przeprowadzany. W ogóle, jeśli marzy Ci się lifting twarzy Kraków jest miejscem idealnym. Nowoczesne ośrodki, najlepsze technologie i wspaniali fachowcy gwarantują fantastyczne efekty.

lifting kolagenowy

A jak można wykonać lifting bez skalpela? Istnieją trzy główne metody, wykorzystujące trzy nowoczesne urządzenia. Pierwszym z nich jest SCARLET RF. Urządzenie to opiera się na działaniu fal radiowych. Zabieg natomiast polega na podgrzaniu głębokich warstw skóry i naskórka, przez co stymuluje się produkcję włókien kolagenowych. Drugie urządzenie to ULTHERA. Tu wykorzystywane są przede wszystkim ultradźwięki. Trzecie z urządzeń to THERMAGE. Ono również przy pomocy fal radiowych podgrzewa zalegające w skórze kolagen i tkankę łączną.

A jaki rodzaj liftingu sprawdza się najlepiej?

Wszystkie są skuteczne i mają swoje zalety. Najbardziej i najczęściej jednak chwalony jest lifting przy uszyciu płynnego kolagenu. jeśli i Ty chcesz sobie zafundować lifting kolagenowy Kraków jest miastem, gdzie bez problemu znajdziesz salon, w którym tego typu zabieg jest wykonywany na co dzień.

Dodaj komentarz