Opowiadania z nutą pikanterii

Erotyka od zawsze była wokół nas, czy to w formie obrazów, zdjęć czy filmów. Swoje chwile miały przed laty także opowiadania erotyczne, które przed rozpowszechnieniem się internetu cieszyły się dużą popularnością. Kilkadziesiąt lat temu dostęp do treści erotycznych był znacznie gorszy, niż teraz. W telewizji nie było praktycznie wcale mocniejszych scen. Dopiero po pojawieniu się odtwarzaczy filmów można było wypożyczać filmy i oglądać je w domowym zaciszu. Sporą popularnością cieszyło się także słowo pisane. Wiele gazet ograniczało się tylko do pokazywania kolejnych zbliżeń w trakcie lub samych pań, ale te ambitniejsze oferowały również różnego rodzaju sex opowiadania i historie. Również inne gazety z wyższej półki poza obrazkami oferowały wiele ciekawego słowa pisanego, na przykład darmowe opowiadania erotyczne czy różnego rodzaju poradniki. Widok dorosłego pana czytającego w autobusie czy pociągu taką gazetę nikogo nie dziwił, gdyż oferowały one naprawdę wysoki poziom, mimo swojej tematyki. Dużą popularnością cieszyły się wtedy także całe książki zawierające rozmaite sex historie. Wielu autorów specjalizowało się właśnie w tworzeniu takiej literatury, i chociaż nie zdobywali oni poklasku na żadnych targach, to ich książki cieszyły się dużym powodzeniem. Ponadto dawniej ludzie czytali znacznie więcej niż obecnie, ale nie omijali także erotyki, która w wielu przypadkach stała na wysokim poziomie. Tak naprawdę napisanie książki erotycznej, która zainteresuje i da przyjemną rozrywkę wcale nie jest takie łatwe, jak niektórym osobom może wydawać. Film kręci się bardzo prosto i szybko, wystarczy para głównych aktorów, zazwyczaj nagich i kamerzysta. Natomiast napisanie książki, nawet o charakterze frywolnym, wymaga znacznie więcej od autora. A może właśnie w szczególności erotycznej, ponieważ przelanie scen seksu, dynamiki, namiętności oraz pożądania na kartki papieru w taki sposób, żeby przyjemnie się to czytało jest nie lada sztuką. Poruszenie wyobraźni czytającego jest w tym przedsięwzięciu zadaniem najtrudniejszym.

Dodaj komentarz