Parę słóww kwestii listwy boniowe.

Męczy Cię bezbarwny i nieinteresujący design elewacji? Szukasz czegoś co przyciągnie wzrok nawet nieobecnego myślami przechodnia? Współczesne metody architektoniczne zapewniają uzyskanie wymarzonego rezultatu, w krótkim czasie.
Listwy boniowe to ozdobne rowki wykonywane w elewacji, które nadają każdej nieruchomości indywidualności i niepowtarzalności.

listwy boniowe

Na skutek zastosowania specjalnych metod oraz sprzętu możliwe jest wykonanie listw o różnej szerokości, co daje nieograniczone możliwości powiązań architektonicznych. W dodatku listwy boniowe mogą być malowane na różnorodne kolory co umożliwia ich wspaniałe dostosowanie do każdego modelu elewacji. Towar jest porządny a także mało podatny na uszkodzenia, dlatego bez obawy może być transportowany nawet w najdalsze miejsca.

Również w trakcie przewozu, jak i po zamontowaniu listwy nie odkształcają się i są odporne na niekorzystne warunki pogodowe. Specjalnie skonstruowane łączniki, gwarantują perfekcyjne połączenie pomiędzy wszystkimi częściami. Wytrzymałość powiązania oraz precyzyjnie dostosowane rozmiary rogów, będą przez długie lata radowały oczy posiadaczy, przybyłych oraz przechodniów. To jednak nie koniec szeregu plusów listw boniowych. Zaletą, która wyraźnie wyróżnia je na tle innych fragmentów ozdobnych jest prostota montażu.

listwy boniowe

Wystarczy prawidłowo odmierzyć wysokość, na jakiej mają być zamontowane
listwy boniowe , obliczyć poprawny poziom i wyciąć wyżłobienie. Potem następuje nakładanie kleju a także dokładne przyklejanie listwy.

Na zakończenie wystarczy porządnie przycisnąć przyklejone części, zazbroić oraz pomalować. Starczy poświęcić odrobinę swojego czasu oraz podjąć wyzwanie ładnej elewacji, a już po niedługim okresie powroty do miejsca zamieszkania lub pracy staną się zachwycające. Dekoracyjne fragmenty wzbudzą również zaciekawienie i zaintrygowanie niejednego gościa. Efekt zadowolenia gwarantowany!

Dodaj komentarz