Pranie wykładziny Warszawa i okolice

Pranie wykładziny warszawa

Pranie wykładziny warszawa – daj swojej wykładzinie nowe życie

Jeśli jesteś posiadaczem wykładziny to z pewnością często zastanawiasz się nad tym jak właściwie dbać o dywan w swoim domu. Codzienne użytkowanie mocno eksploatuje wykładzinę. Jeśli masz małe dzieci lub zwierzęta, niemal pewne jest, że plamy na wykładzinie to tylko kwestia czasu. Nie musisz jednak wymieniać tkaniny na nową. Wystarczy, że wykupisz usługę – pranie wykładziny warszawa, a Twoja wykładzina otrzyma nowe życie, a Ty zaoszczędzisz sporo pieniędzy.

Metoda ekstrakcji – pranie wykładziny warszawa

Pranie wykładzin warszawa

Firmy oferujące pranie wykładziny warszawa wybierają najczęściej metodę ekstrakcyjną czyszczenia dywanów.

Pranie wykładziny warszawa tym sposobem skupia się w trzech etapach:

  • Odkurzanie wykładziny oraz podniesienie runa

  • Rozpuszczenie zaległego brudu przy użyciu specjalnego roztworu w spray’u

  • Wypłukanie brudu metodą naciskowo-ciśnieniową

Zaprezentowane powyżej pranie wykładziny warszawa metodą ekstrakcyjną jest bardzo efektywne i zapewnia nam dogłębne wyczyszczenie naszego dywanu. Pozbywamy się nie tylko plam i brudu, lecz również kurzu i roztoczy, przez co wykładzina staje się bezpieczniejsza dla naszego zdrowia oraz zdrowia naszych bliskich.

Pranie wykładziny warszawa – cena

Ceny za pranie wykładziny warszawa bywają różne. Zależy to w dużej mierze od usługodawcy i lokalizacji, w jakiej znajduje się firma. W Polsce pranie wykładziny warszawa nie należy do zabiegów bardzo kosztownych i niemal każdy z nas może sobie pozwolić na taką usługę raz na dłuższy czas.

 

Dodaj komentarz