Przydatne informacje o diecie pudełkowej

Coraz popularniejsza jest obecnie dieta pudełkowa. Jest to wygodna i szybka metoda w trakcie odchudzania. Stosuje ja na przykład Ewa Chodakowska. Stosowanie różnych diet pochłania mnóstwo czasu na przygotowanie, pilnowanie kalorii. Jednakże na ten sposób diety jest w stanie pozwolić sobie mało kto, ze względu na znaczne koszty. Przeciętny miesięczna opłata to w przybliżeniu 1500 zł.

Dieta pudełkowa Poznań


Zacząć powinniśmy od wizyty u dietetyka, od wybrania odpowiedniej diety. Ustalamy ile kalorii potrzebujemy do realizowanych treningów. Po kolei cały zapis trafia do właściwego kucharza, jaki zajmować będzie się naszym jedzeniem. Posiada całkowitą wiedzę na temat naszych kalorii, co możemy jeść, a czego nie. Następnie 5 odpowiednio przygotowanych posiłków jest przewożona do nas w pojemnikach: śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek oraz kolacja. Wszystko zapakowane jest do niewielkich pojemników z przegródkami, gdzie prezentuje się schludnie. Sosy i sałatki pakowane są oddzielnie. Pudełka dostosowane są do odgrzewania w mikrofalówce, dzięki czemu zawsze możemy pozwolić sobie na gorący posiłek. Istotne jest także, że pudełka utrzymują świeżość produktów przez cały dzień.

Oszczędzamy czas na wizycie w sklepie, przyrządzaniu obiadów i liczeniu spożywanych kalorii. Dzięki temu mnóstwo ludzi ściśle dopasowuje się do diety, co umożliwia szybsze osiągnięcie efektów. Zaletą diety jest także opcja wzięcia pudełka ze sobą np. do pracy, na zajęcia. Jest to świetny sposób, na zmniejszenie wagi, dla ludzi, którzy żyją w ciągłym ruchu oraz doceniają wygodę. Pozwala również lepiej poczuć się we własnym ciele.

Dieta pudełkowa Poznań


Także dla początkujących z dietami jest to świetny sposób na zaznajomienie się ze zdrowymi daniami. Dieta pudełkowa Poznań jest warta przetestowania. Posiłki przyrządzane są ze zdrowych produktów, poza tym są pyszne. Cateringi dietetyczne mają także opcję wegetariańską, bezglutenową czy oczyszczającą.

Dodaj komentarz