Ciekawe informacje na temat salonów pielęgnacji aut.

Ostatnio otwarty salon pielęgnacji aut zaprasza osoby uwielbiające troszczyć się o swoje auta.
Najlepsze auto spa Kraków oferuje właśnie teraz! Przybądź i osobiście zobacz a także sprawdź. Najatrakcyjniejsza myjnia bezdotykowa w Krakowie. Możliwość umycia każdego modelu pojazdu mechanicznego bez względu na jego skalę ubrudzenia. Niskie ceny na tle jakości oferowanych usług.

Jak zadabać o samochód

auto spa Kraków

Sympatyczna obsługa. Opcja rozmianki gotówki na miejscu. Dbałość o najmniejszy detal. Najwyższej jakości auto-kosmetyki. Pełen profesjonalizm. To tylko poniektóre atuty. Jako jedyna firma wszelkie czynności sprawujemy z pasją a także dbałością. Satysfakcja klienta gwarantowana. Dbamy o całe auto a nie tylko o zewnętrzną najbardziej widzialną karoserię. Na życzenie klienta można wypolerować całe auto. Specjalne środki do pielęgnacji felg umożliwiają podkreślenie ich w delikatny a równocześnie przyciągający uwagę sposób. Proponujemy też naprawę uszkodzeń, zmianę odcienia i wygładzanie ich.

Wszystko co masz obowiązek wiedzieć o pielęgnacji auta

renowacja tapicerki skórzanej Kraków

Małopolskie miasto dba nie jedynie o karoserię pojazdu. Odkurzenie całego wnętrza, a także umycie tapicerki jest dla nas radością i satysfakcją. Renowacja tapicerki skórzanej Kraków proponuje z zachowaniem pełnego profesjonalizmu działań. Po usunięciu odbarwień bądź zatartego lakieru samochód jest jak prosto z salonu. Po spotkaniu z naszymi ekspertami samochody są jak nowe. Nasi klienci są usatysfakcjonowani czemu dowodzą ich oceny i opinie. Jako jedni z nielicznych spółek oferujemy również usługi dla motocykli. Troszczymy się o każdy szczegół. Chronimy elementy ze skóry jak także lakier, specjalną warstwą pomagającą zabezpieczyć lakier przed oderwaniem się. Zabezpieczamy okna i osłony. Oczyszczenie wszystkich elementów połyskliwych z zabrudzeń nie zarysowywując ich.
W naszej ofercie jest także mycie samochodów rolnych i innych pracujących bardzo zabrudzonych maszyn. Przyjedź, sam zobacz oraz oceń.

Dodaj komentarz