Nie masz czasu wciąź czyścić pojazdu? Mamy rozwiązanie

Zapewne każdy uwielbia dbać o własny pojazd do tego stopnia, aby prezentował się rewelacyjnie jak i estetycznie. Zwłaszcza, jeśli jest to wóz firmowy oraz niezmiernie przejmujemy się poprawnym odbiorze firmy. Nie ma nic gorszego, niż brudny wóz ze znakiem marki przedsiębiorstwa zaparkowany pod bydunkiem narady lub spotkania. Tedy też, ważne będzie, żeby przed podróżą skorzystać z usług solidnej myjni samochodowej, co powinno zrobić robotę. Zdarza się natomiast, iż podróż do punktu docelowego trwa kilka godzin, a do pokonania są setki mil. Przy ładnej aurze pogodowej pojazd nie powinien się ubrudzić, jednak każdy, kto pokonywał tego typu trasy ma pojęcie, jaką zmorą bywają insekty.

Co zrobić gdy po długiej jeżdzie cały samochód pokryty jest plamami po owadach?

1. Możemy usiłować wypatrzyć myjnię samochodową po przyjeżdzie, o ile będzie na to moment. Na nieszczęście, niejednokrotnie punkty usługowe posiadające w swej ofercie usuwanie owadów z karoserii mają zajęty plan dnia i niełatwo bywa się dostać natychmiast.

2. Net proponuje bez liku niedługich filmików na temat usuwania brudów po owadach z auta a także szyb. Powątpiewam jednak, by tuż przed ważkim spotkaniem kierowca posiadał czas na analizowanie, wyszukiwanie oraz kombinowanie rozwiązania.

3. Najlepszym wyjściem wydaje się wcześniejszy sprawunek specjalnego środka umożliwiającego usuwanie owadów z karoserii. Na rynku znajduje się parę środków, jakie są skuteczne oraz proste w użyciu. Dodatkowo, czas w jakim umożliwiają pozbyć się niechcianych zabrudzeń jest krótki, co nie powinno zmącić zaplanowanego dnia.
Wybierając się w dalszą podróż, do listy rzeczy, o jakich należy pamiętać, należy koniecznie doliczyć jedną z zaproponowanych przeze mnie alternatyw, przede wszystkim, jeżeli sprawą znacznej wagi jest porządny design wozu.

usuwanie owadów z karoserii


Na nieszczęście bywa, że kropki po robaczkach są wyjątkowo brzydkie, a także bardzo niełatwo jest się ich pozbyć używając ogólnodostępnych środków. W takim razie pozostaje jedno – udać się do myjni, jaka dysponuje specyfikami o powiększonej sile działania, często toksycznymi, i to im zlecić szczegółowe doczyszczenie wozu.

Dodaj komentarz