Parę ciekawostek dotyczących SPA – jako prezentu na Dzień Mamy.

Każda kobieta lubi i potrzebuje niezależnie od wieku czuć się ładnie. To nadzwyczaj znaczące dla równowagi umysłowej i dobrego nastawienia do życia. Codzienność przynosi wiele zadań, zmartwień, udręki. Kobiety to osoby wielozadaniowe. Niejednokrotnie ogarniają dom, rodzinę, pracę natomiast siebie stawiają na sam koniec. To niemniej jednak droga donikąd. Nie dbają o siebie, tłumią w samych sobie poczucie frustracji. Mają przeczucie, że potrzeby innych są najważniejsze, a ich pragnienia są lekceważone. Tymczasem to nie jest prawda. Kobiety same w znaczącej mierze powodują to, że są traktowane przez najbliższych jak cyborgi. Często nie pragną pomocy, robią swoje, zaciskając zęby dla świętego spokoju, a potem wylewa się czara goryczy, kiedy nie ma już energii na cokolwiek. Warto wobec tego dokonać zmiany. Potrzebujemy zmiany, by kobiety rozpoczęły o siebie dbać! Same powinny odmienić swoje myślenie, a bliscy powinni je w tym wspierać.

spa katowice


Nadchodzący Dzień Matki 26 maja jest doskonałą ku temu okazją. Na tę okazję można mamie zafundować dzień wolny od codziennych zadań, pomóc, wesprzeć, posłać do makijażystki, manikiurzystki, na masaż czy do spa. Wybrać się razem na kolację. Można również potowarzyszyć w zakupach, aby kupiła sobie sukienkę, o której już od dłuższego czasu marzyła, ale nie było zupełnie możliwości, aby ją zakupić. Jednak cały dzień w spa z uspokajającymi zabiegami a także kąpielami w jacuzzi oraz z pobytem w saunie wydaje się najlepszym pomysłem dla zarobionej i zmęczonej mamy. W każdym większym mieście Polski mamy do wyboru tego typu miejsce. Spa Katowice, Warszawa, Kraków, Wrocław, Lublin, Gdańsk, Poznań – do każdego miejsca możemy bez problemu dojechać. Zafundujmy mamom chwilę rozluźnienia oraz wyciszenia, niech poczują się zadbane oraz docenione. Jeden dzień całkowitego wytchnienia od codziennych zadań bez wątpienia dobrze im zrobi. Nabiorą energii do dalszego działania, zrelaksują się i znowu poczują się świetnie.

Dodaj komentarz