Szybkie i dodatkowo sumienne sprzątanie

Zapewne każdy z nas pragnie mieszkać w ślicznym, zadbanym środowisku. To nie jedynie względy naoczne, jakie bez wątpienia stają się niezwykle kluczowe, lecz otoczenie, w którym działamy posiada również działanie na naszą psychikę. Nie wiecznie mamy czas i możliwości, byśmy na własną rękę zatroszczyli się o utrzymany w porządku charakter otoczenia. Zatem najrozsądniej polecić to spółce, która się w takim zajmuje.

Pielęgnacja zieleni wielkopolskaSolidnie i w mgnieniu oka skonstruujemy rozmaite prace porządkowe. Wykonujemy uprzątanie obszarów otwartych, uprzątanie śmietnisk, sprzątanie pustostanów. Ponadto sprzątanie gniezno: klatek, wind, garaży, piwnic, strychów, mieszkań, magazynów, wiat śmietnikowych, miejsc postojowych. Błyskawicznie i sprawnie sprawiamy prace porządkowe w biurach, spółkach i instytucjach -czyszczenie okien, sprzątanie pomieszczeń urzędowych i toalet, lokali straży i administracji, czyszczenie wykładzin, sprzątanie ciągów pieszych i jezdnych, odkurzanie szaf, biurek, półek, wyposażenie sanitariatów w mydełko, ręczniki do wycierania rąk, papier toaletowy, pachnidła, mycie luster, drzwi w szybach itp., czyszczenie listew, drzwi, parapetów, pucowanie lamp i abażurów.

Pielęgnacja zieleni Wielkopolska

Przed budynkami, o jakie troszczymy się zamiatamy i odgarniamy śnieg z chodników oraz posypujemy je mieszaniną przeciw ślizganiu. W naszej ofercie jest dodatkowo pielęgnacja zieleni wielkopolska. Zajmujemy się odchwaszczaniem, protekcją przed szkodnikami i infekcjami, przycinaniem drzew i krzewów, dosadzaniem, nawożeniem, podcięciami zielenin, konserwacją trawy (koszenie, walcowanie, nawożenie, piaskowanie, wertykulacja, regeneracja), okręcaniem i strzeżeniem roślin na zimę. Zajmujemy się również opieką roślin doniczkowych-nawadnianie, użyźnianie, kuracje profilaktyczne, przesadzanie, poprawianie ziemi. Zarówno prace porządkowe, jak i roboty odnoszące się do konserwacji zieleni wykonują doświadczeni pracownicy, jacy błyskawicznie i bezawaryjnie osiągają powierzone im zapotrzebowania.

Źródło: www.omega-ochrona.pl/uslugi-porzadkowe

Dodaj komentarz