Zwiększ własne powodzenie u dziewczyn – wyhoduj zarost!

Zarost u facetów – co uważacie na ten temat? Mam wrażenie, iż odpowiedzi będą najróżniejsze zależne od osób, które będziemy pytać. Młodzi faceci, młodzieńcy w wieku parunastu lat powiedzą, iż to oznaka męskości. Będzie to dla nich znak, iż wchodzą już w istotny wiek, testosteron rozpoczyna wariować w ich organizmach. Gdyby zapytać panie, to zdania także zdołają być rozmaite. Niektóre dziewczyny oznajmią, że to seksi plus, jaki dodaje panom uroku. Odmienne z kolei oznajmią, że to nieschludne, że nieładnie się prezentuje, a przy całusach to już w ogóle jest zdyskwalifikowane. Panowie będą mieli na taki temat również najróżniejsze opinie. Ostatnimi czasy wielu facetów decyduje się jednak na to, by tę brodę mieć. Jak zapuścić brodę? Wystarczy wyłącznie się nie golić. Prawdopodobnie w ten sposób to najłatwiej można opisać. Faceci, jacy się nie strzygą kilka dni, śmiało będą w stanie powiedzieć o tym, iż mają początki brody.

jak zapuścić brodę


Wystarczy siedem dni, a włoski na brodzie będą już dosyć spore. Po dwóch tygodniach mężczyźni są w stanie chwalić się całkiem dorodną brodą, która będzie tworzyła chlubę męskich buź. Jednakże, żeby wyglądało to naprawdę porządnie, powinno się o ową brodę troszczyć się. Dzisiaj jest toniezwykle proste dzięki maszynkom, które bywją skonstruowane planowo do dbania o brodę. Jeśli nie pragniecie jednakże sami tego czynić, to możecie pójść do wyjątkowych fryzjerów, gdzie męska broda bywa najistotniejszym problemem. Do tego, by równomiernie skrócić męską brodę, trzeba faktycznego kunsztu. Są jednakże postacie, jakie celowo się w tym ćwiczą i będą z pewnością akuratnie troszczyły się o to, żeby Wasza broda była stosownie wypielęgnowana i równo ogolona. Przy tym możecie kupić sobie właściwe specyfiki do tego, tak aby dbać o włoski na brodzie, nie kłuły plus nie podrażniały Waszych połówek w czasie całowania. Zapuszczenie brody wcale nie bywa mozolne, trudniejsze bywa dbanie o nią.

Dodaj komentarz