Aparat brightalign

Czy leczenie ortodontyczne musi kojarzyć się tylko z metalowym aparatem, raniącym usta i w którym nie trudno nagromadzić resztki jedzenia? Oczywiście, że nie aparat brightalign to aparat ortodontyczny na miarę XXI wieku.

Co to jest aparat brightalign?

Aparat brightalign to inaczej aparat nakładkowy. Wykonany jest z przezroczystego tworzywa, które zapewnia dyskrecję i nie rzuca się w oczy, w przeciwieństwie do tradycyjnego aparatu ortodontycznego. Dzięki wykorzystaniu tej metody jesteśmy w stanie uniknąć wielu stereotypowych niedogodności wiążących się z leczeniem ortodontycznym. Dzięki temu, że aparat brightalign jest zdejmowany do posiłków, możemy uniknąć wielu krępujących sytuacji w których po zjedzeniu makaronu ze szpinakiem więcej szpinaku zostaje w naszym aparacie, niż trafia do naszego żołądka. Dodatkowym atutem tej metody jest znacznie wyższy poziom higieny niż w przypadku tradycyjnego aparatu. Po ściągnięciu aparat brightalign jesteśmy w stanie dokładnie wymyć nasze zęby i zadbać o ich odpowiednią pielęgnację bez przeszkód.

Aparat brightalign

Jak działa aparat?

Biokompatybilne nakładki wykonane są z cienkiej folii przy użyciu metody termoformowania i nowoczesnej analizy cyfrowej sprawiają, że aparat brightalign jest praktycznie niewidoczny dla otoczenia. Indywidualnie dopasowywane nakładki sprawiają, że leczenie jest bardzo skuteczne i możliwe do przewidzenia. Planując leczenie aparat brightalign lekarze wykorzystują nowoczesną technikę i w specjalistycznym programie komputerowym tworzą wizualizację leczenia krok po kroku. Dzięki temu od początku noszenia aparat brightalign wiemy jak będzie wyglądał nasz uśmiech po zakończeniu jego noszenia.

Zobacz ofertę na https://maxdentkrakow.pl/aparaty-nakladkowe/

Rekomendowane artykuły