Bezdotykowa stacja do dezynfekcji rąk

Bezdotykowa stacja do dezynfekcji rąk, sprawdzi się wszędzie tam, gdzie priorytetem jest higiena rąk. Warto postawić ją w biurowcach przy drzwiach wejściowych budynku oraz placówkach użyteczności publicznej, w tym urzędach oraz punktach obsługi klientów. Ponadto, niezastąpiona będzie w sklepach, lokalach usługowych. Atrakcyjna bezdotykowa stacja do dezynfekcji rąk, automatyczny stojący dozownik do dezynfekcji rąk umieszczona w placówkach edukacyjnych zachęci do dbaniu o higienę przez dzieci.

Bezdotykowa stacja do dezynfekcji rąk, automatyczny stojący dozownik do dezynfekcji rąk – na co zwrócić uwagę?

Bezdotykowa stacja do dezynfekcji rąk występuje w różnych wariantach. Dostępna w różnych rozmiarach i rodzajach. Kupując dozownik warto wziąć pod uwagę:

  • budowa i rozmiar,
  • pojemność zbiornika na preparat antybakteryjny,
  • wytrzymałość,
  • sposób zasilania,
  • dodatkowe elementy,
  • atrakcyjny wygląd.

Bezdotykowa stacja do dezynfekcji rąk

Zalety urządzenia

Wiele przedmiotów, z którymi mamy styczność stanowią siedlisko bakterii i wirusów. Dotykając skażonych powierzchni, a następnie dotykając twarzy zwiększamy ryzyko przeniesienia niebezpiecznych wirusów. Z pomocą przychodzi wolnostojąca stacja do dezynfekcji rąk która jest prosta i intuicyjna dla każdego. Użycie dozownika zmniejsza ryzyko zakażenia się chorobą, w trakcie przebywania w miejscu publicznym, w skupisku wielu ludzi. Sprawdź na https://meditiser.com/

Rekomendowane artykuły