Hupercyna – naturalne wsparcie mózgu

W czasach, gdy sukces zawodowy odgrywa niesamowicie ważną rolę, a w wielu przypadkach jest on nawet wymagany, konkurencja na rynku pracy bywa przytłaczająca. Znacząca grupa ludzi sięga po różnego rodzaju używki, substancje chemiczne, które wzmacniają organizm i pozwalają mu wydajniej oraz dłużej pracować. Warto jednak pamiętać, że w aptekach jest dostępnych wiele suplementów, które w naturalny sposób mogą wesprzeć funkcjonowanie ciała. Jednym z tych preparatów jest hupercyna.

 

Czym jest hupercyna?

Hupercyna to związek uzyskany w wyniku ekstrahowania z chińskiego widłaka goździstego. Roślina ta, od niepamiętnych lat była wykorzystywana w celu obniżania temperatury, polepszenia krążenia krwi oraz łagodzenia obrzęków. Dzięki wielu badaniom na ludziach i zwierzętach można ją opisać jako nietoksyczną

 

Hupercyna

 

Jakich działań można się spodziewać po przyjęciu dawki hupercyny?

Hupercyna wspomaga przede wszystkim działania funkcji kognitywnych, dzięki podnoszeniu poziomu acetylocholiny. Ten związek jest kluczowym neuroprzekaźnikiem odpowiadającym za poprawę pamięci krótko i długotrwałej. Z tego powodu zaleca się suplementację tym związkiem osobom, które dużo się uczą, chcą poprawić swoją koncentrację lub wykonują intensywną, umysłową pracę. Jednak działania hupercyna nie kończą się na tym. Hupercynę zaleca się również tym, którzy poszukują wsparcia podczas swojego wysiłku fizycznego. Bowiem ten związek wspomaga organizm w taki sposób, że łatwiej wykonuje się ćwiczenia siłowe oraz wytrzymałościowe.

 

Zobacz więcej na: https://profi-suple.net/PHENI-100cap-PHENIBUT-5-HTP-Hupercyna-p118 !

Rekomendowane artykuły