Snus co to jest

Snus co to jest

Zderzająca się z pytaniem snus co to jest w poszukiwaniu odpowiedzi można trafić na wiele źródeł. Niektóre mogą podawać różne kontrowersyjne informacje związane z „narkotykami” czy „dopalaczami”. Jednak co bardziej może kogoś interesować snus co to jest w Polsce. W naszym kraju produkt ten wygląda trochę inaczej niż w tym, z którego pochodzi.

Snus co to jest

Wersja Polska

Woreczki tytoniowe, bo tak inaczej się nazywa snus, w Szwecji czy Norwegii, gdzie jest również najbardziej popularny, mają w zasadzie więcej różnic niż podobieństw z wersją produkowaną w nas, mimo wszystko czasami jest nazywana „Polski Snus” lub też „White Snus”. Wzięło się to z faktu, że w Polskiej produkcji nie zawiera on tytoniu, więc w sumie jest już całkowicie innym produktem. Zamiast niego w skład wchodzi nikotyna, co daje całemu produktowi nazwę „woreczki nikotynowe”. Także odpowiadając na pytanie snus co to jest można bez problemu powiedzieć, że jest to tytoń w saszetkach.

U kogo się sprawdzi

Jeśli jednak nadal potrzebujemy wyjaśnienia snus co to jest w polskiej wersji, to nie licząc faktu nikotyny w woreczku, to jest to świetny zamiennik papierosów. Dzięki sposobowi, w jaki się je przyjmuje, można używać ich w każdym miejscu, nawet w samolocie. Wystarczy taką saszetkę włożyć w usta pomiędzy dziąsłem a wargą. To wystarczy, żeby odczuć działanie nikotyny w niej zawartej. Jego główną zaletą w przyjmowaniu jest nieszkodzenie ludziom znajdującym się dookoła nas. Znajdą też w nim oparcie osoby, które chcą rzucić nałóg.

Chcesz zdobyć więcej informacji? Kliknij link https://nicopoder.com/pl/i/Pytania-i-odpowiedzi/1

Rekomendowane artykuły