Implanty krakow

Implanty stosuje się do odbudowy zębów w szczęce. Szerokie możliwości zastosowania sprawiają, że implanty krakow są coraz częściej wybierane przy brakach w uzębieniu. Na dwóch implantach da się zbudować nawet kilka zębów, co wydaje się być doskonałym rozwiązaniem. Sprawdzimy za i przeciw wykorzystania tej metody.

Zalety implantów

U szerokiego grona pacjentów implanty krakow to rozwiązanie na całe życie. Wysoka trwałość produktu, a także stosowanie zasad higieny pozwalają uniknąć dodatkowych zabiegów. Implanty krakow wyglądają też bardzo podobnie do zdrowego zęba, dzięki czemu nie rzucają się w oczy. Prawidłowa wymowa nie będzie problemem, jeśli zdecydujesz się na implanty krakow zamiast standardowej protezy zębowej. Dodatkowym atutem jest też ich stabilność i brak oddziaływania na resztę uzębienia.

implanty krakow

Kto nie może poddać się leczeniu implantologicznemu?

Decydując się na implanty krakow, trzeba się zastanowić, czy stan zdrowia nie wyklucza z możliwości wykonania zabiegu. Przeciwskazania są podobne do tych, które towarzyszą standardowym zabiegom chirurgicznym. Pacjent powinien też przejść badanie ogólne, które przeprowadzi lekarz, decydując czy wykonanie zabiegu będzie możliwe.

Implanty krakow to możliwość uzupełnienia uzębienia przez wielu uznawana za ekskluzywną. Jednak nie każdy może sobie na nią pozwolić — aby została poprawnie wykonana, trzeba dobrze znać swój organizm i umieć przewidzieć ewentualne powikłania.

Dowiedz się więcej na https://belldent.pl/

 

Rekomendowane artykuły