Liposukcja ultradźwiękowa sprzęt

Zabieg wykonywany przy użyciu liposukcja ultradźwiękowa sprzęt należy do jednych z nieinwazyjnych, a w przeciwieństwie do swojej tradycyjnej odpowiedniczki nie wymaga długiego czasu rekonwalescencji. Co więcej, efekty zauważalne są od razu po zabiegu.

 

Zabieg

Liposukcja ultradźwiękowa sprzęt to urządzenie, za pomocą którego wykonuje się zabieg polegający na wpływaniu ultradźwięków bezpośrednio na tkankę tłuszczową w celu jej redukcji. Zachodzi w niej proces, zwany kawitacją, podczas którego w cieczy powstają pulsujące pęcherzyki. Poddawane są one miejscowym rozerwaniom centrum przez duże siły rozciągające. Ten proces sprawia, iż błony tkanki tłuszczowej są trwale zniszczone. 70% tłuszczu trafia do wątroby, gdzie jest rozkładany, a 30% ulega rozpadowi dzięki komórkom układu odpornościowego.

 

Najczęściej liposukcja ultradźwiękowa sprzęt używa się do redukcji brzucha, ud czy pośladków, jednak można stosować go również na łydki, ręce, biodra albo plecy. Wybór miejsca zależy od preferencji zainteresowanego.

Liposukcja ultradźwiękowa sprzęt

 

Sprzęt

Liposukcja ultradźwiękowa sprzęt oddziałuje całkowicie na tkankę tłuszczową, co oznacza, że omija naczynia i nerwy, Dzięki temu minimalizuje się ryzyko powstania krwawienia, krwiaków czy obrzęków. Jednym z przykładów urządzeń do tego typu zabiegu jest Vaser Lipo, który służy do profesjonalnego użytku. 

 

Mimo że na rynku są dostępne urządzenia przeznaczone do użytku własnego, domowego należy zastanowić się skutkami tego działania. Nieprawidłowe posługiwanie się liposukcja ultradźwiękowa sprzęt może nieść za sobą nieprzyjemne konsekwencje, dlatego zawsze bardziej opłacalne jest wykonywanie zabiegu przez osobę posiadającą odpowiednie certyfikaty.

Aby dowiedzieć się więcej, kliknij ten link:https://btmed.pl/

Rekomendowane artykuły