Magnetoterapia Kraków

Magnetoterapia Kraków jest to zabieg wykorzystujący działanie pola magnetycznego w fizjoterapii. Wykorzystywany jest podczas rehabilitacji różnych schorzeń. Zabieg ten polega na przenikaniu pola magnetycznego do ciała, co umożliwia przyspieszanie regeneracji komórek. Działa również przeciwbólowo i przeciwzapalnie. Ze względu na skuteczność i prawie znikome skutki uboczne jest coraz częściej stosowanym zabiegiem podczas przeprowadzonej rehabilitacji u pacjentów. 

Magnetoterapia Kraków – wskazania do zabiegu

Osoby, które cierpią na owrzodzenie i zmiany troficzne podudzi, zapalenie jajników czy zapalenie oskrzeli i zatok obocznych nosa oraz zaburzenia krążenia obwodowego mogą skorzystać z tego zabiegu. Jest skutecznym rozwiązaniem dla ludzi chorujących na osteoporozę, zapalenie nerwów, a także zaburzenia procesów przemiany materii. Magnetoterapia Kraków jest zabiegiem całkowicie bezpiecznym i stosując go nawet w dłuższym okresie czasu, nie powoduje zazwyczaj żadnych skutków ubocznych. Jedynie po pierwszych kilku zabiegach, objawy chorób mogą się nasilić, ale z czasem zaczną słabnąć. 

magnetoterapia kraków

Kiedy lepiej nie korzystać z zabiegu?

Jak każdy zabieg czy sposób leczenia dolegliwości magnetoterapia Kraków ma przeciwskazania. Jednym z nich jest ciąża, ale również choroba nowotworowa, grzybica, gruźlica oraz skłonność do krwawień. Nie powinny z tego zabiegu korzystać osoby, które chorują na choroby serca i układu krążeniowego, zarostowo-zakrzepowe zapalenie żył, a także ostrą infekcję wirusową czy bakteryjną. Przed skorzystaniem z zabiegu, bardzo ważne jest, aby udać się na wizytę do lekarza w celu wykluczenia powyższych przeciwwskazań. 

Po więcej dodatkowych informacji wejdź na: http://medichouse.com.pl/rehabilitacja/!

Rekomendowane artykuły