Gastrolog

Choroby układu pokarmowego to schorzenia pojawiające się u coraz większej ilości pacjentów skarżących się na bóle brzucha, problemy z wypróżnianiem oraz niekontrolowane gazy. Gastrologia jest nauką zajmującą się specyficzną dziedziną medycyny, czyli układem pokarmowym. Specjalizuje się przede wszystkim w diagnostyce oraz leczeniu schorzeń związanych z układem trawiennym i pokarmowym. Jeśli masz problemy z żołądkiem, jelitem lub gruczołami trawiennymi nie zwlekaj, skontaktuj się z gastrolog kraków.

Powody schorzeń związanych z układem trawiennym

Obecnie przyjmowany styl życia, stres i zła dieta negatywnie wpływają na pracę układu trawiennego. Problemy z pracą żołądka i jelit zgłasza coraz więcej osób, a warto wiedzieć, że nieleczone objawy mogą w późniejszym czasie mieć bardzo negatywne dla zdrowia skutki. Jeśli coraz częściej utrzymują się bóle brzucha, biegunki oraz wzdęcia należy niezwłocznie zgłosić się do gastrolog kraków. Lekarz pomoże zdiagnozować problem oraz po wykonaniu szeregu badań podpowie, jak leczyć daną chorobę lub schorzenie.

lekarz z krakowa

Wizyta u gastrologa

Podczas pierwszej wizyty nie należy się niczego obawiać. Gastrolog kraków przeprowadzi rozmowę z pacjentem mającą na celu zdiagnozowanie problemu. Ważne mogą okazać się informacje o przyjmowanych lekach oraz stosowanej diecie. Podczas pierwszej wizyty gastrolog kraków może wykonać bezbolesne badanie jamy brzusznej polegające na dotykaniu powłoki brzucha i sprawdzaniu objawów bólowych.

Dowiedz się więcej na https://medichouse.com.pl/mikolaj-glowacki/!

Rekomendowane artykuły