Psychoterapia Kraków

Wszelkie wizyty w gabinetach psychologów czy psychoterapeutów stały się bardzo popularne. Ciężko jednak rozpoznać specjalistę, któremu warto zaufać i do którego powinniśmy się udać. Psychoterapia Kraków może zaoferować szeroką gamę usług z dziedziny psychoterapii.

Psycholog, a psychoterapeuta

Psychoterapeuta jest właściwie psychologiem, ale po dodatkowym, 4-ro letnim szkoleniu z zakresu psychoterapii.
Możemy wyróżnić kilka szkół psychoterapii na przykład:

  • interpersonalna – stosowana przede wszystkim w leczeniu depresji,
  • psychodynamiczna – oparta na założeniach teorii psychoanalizy,
  • systemowa – wykorzystywana w problemach rodzinnych,
  • humanistyczna – skupiona na człowieku w kategoriach holistycznych.

Dla porównania, psycholog nie będzie w stanie pomóc nam na tak szeroką skalę. Dobry psychoterapeuta Kraków ma w swojej ofercie wymienione oraz inne rodzaje psychoterapii.

Psychoterapia Kraków

Dobry psychoterapeuta Kraków

Podczas, gdy inne poradnie specjalizują się tylko w wybranych typach psychoterapii, psychoterapia Kraków jest bardzo rozbudowana i doświadczona w leczeniu i wykorzystywaniu wielu rodzajów psychoterapii. Oznacza to, że pacjenci z różnorakimi potrzebami mogą szukać w naszej placówce pomocy. Nasi pacjenci mogą również zdecydować jaki rodzaj terapii ma zostać przeprowadzony, kto może uczestniczyć w terapii wraz z nimi, oraz, w większości przypadków, który z naszych specjalistów powinien przeprowadzić terapię. Serdecznie zapraszamy do Psychoterapia Kraków, Państwa zaufanie jest dla nas najwyższą wartością. Zobacz https://centrumrefleksja.pl/psychoterapia-dla-osob-doroslych/

Rekomendowane artykuły