Zabieg usuwania blizn laserem Kraków

Zabieg usuwania blizn laserem kraków – dla kogo?

Większość z nas ma blizny, mniejsze lub większe, bardziej widoczne lub mniej. Niektórym one w ogóle nie przeszkadzają, a dla drugiej części są powodem do wstydu i wielu kompleksów. Dużo osób zakrywa te części ciała, nie chcąc, aby ktoś je zauważył, bo czują się oceniani. Blizny po wypadkach, operacjach czy samookaleczaniu są chyba najbardziej problemowe. Wtedy najlepszym rozwiązaniem zdecydowanie jest laserowe usuwanie blizn kraków.

Zabieg usuwania blizn laserem Kraków

Wyzwania związane z zabiegiem

Może nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę, ale zabieg usuwania blizn kraków jest naprawdę skomplikowanym i czasochłonnym zabiegiem medycyny estetycznej, ponieważ wymaga współpracy lekarzy o różnych specjalizacjach oraz dobrania odpowiedniej aparatury i urządzeń. Podczas wizyty najpierw przeprowadzany jest wywiad i konsultacja z pacjentem. Następnie podejmuje się decyzję o wyborze jednego z dwóch możliwych metod leczenia: albo laserowe leczenie blizny, albo wycięcie danej blizny i leczenie nowo powstałej rany. 

Ile zabiegów należy wykonać aby uzyskać oczekiwany efekt?

Ilość zabiegów potrzebnych do satysfakcjonującego wyniku zależy od paru czynników. Przede wszystkim pod uwagę należy wziąć wiek pacjenta, jak również wielkość i głębokość blizny. Na tej podstawie możliwe jest określenie ilości niezbędnych powtórzeń zabiegu, ale przeważnie jest to około od czterech do sześciu zabiegów. Po zakończeniu leczenia, można cieszyć się pięknym wyglądem skóry. Sprawdź https://laser-frakcyjny-krakow.pl/usuwanie-blizn-laserem/

Rekomendowane artykuły