Osocze bogatopłytkowe kraków

Osocze bogatopłytkowe kraków (nazywane także wampirzy lifting) znane są ze swojej zdolności do dostarczania składników aktywnych bezpośrednio na powierzchnię skóry. Kuracja bogata jest w dobroczynne witaminy, składniki odżywcze, elektrolity i czynniki wzrostu.

Osocze bogatopłytkowe kraków

Pobudzenie komórek

Terapia, jaką jest osocze bogatopłytkowe kraków, pobudza komórki naszej skóry do produkcji kolagenu typu III, który odmładza, odnawia i rewitalizuje skórę. Ten organiczny i bezpieczny zabieg jest jednym z najbardziej niezawodnych sposobów na utrzymanie zdrowej i elastycznej skóry. Problemy z wypadaniem włosów, takie jak łysienie androgenowe, łysienie telogenowe i łysienie plackowate, można leczyć za pomocą programu terapeutycznego. Ten wampirzy lifting to świetne rozwiązanie dla osób, które doświadczają wypadania włosów w wyniku stresu, zaburzeń hormonalnych, chorób, leków. Polecany jest również osobom z dziedziczną predyspozycją do wypadania włosów jako środek zapobiegawczy.

Pomocny zabieg

Zwiotczała skóra może być oznaką starzenia się lub utraty wagi, a w niektórych przypadkach może wskazywać na podstawowy stan chorobowy. Jeśli masz zwiotczałą skórę, która powoduje dyskomfort lub zawstydzenie, dostępnych jest kilka procedur, które pomogą zmniejszyć jej wygląd. Zabieg, jakim jest osocze bogatopłytkowe kraków, może być odpowiedni w przypadku przede wszystkim: wiotkiej skóry, cieni pod oczami, rozstępów, wiotkiej skóry szyi, dekoltu i dłoni, wiotkich policzków, blizn potrądzikowych i wypadania włosów. Inne korzyści to laseroterapia wspomagająca regenerację naskórka po peelingu oraz odżywienie i poprawę nawilżenia skóry.

W celu dalszego zgłębiania tematu warto odwiedzić stronę https://laser-frakcyjny-krakow.pl/.

Rekomendowane artykuły