Saszetki nikotynowe

Osoby chcące rzucić palenie często spotykają się z problemem wynikającym z nieskutecznych porad. Uzależnienie nigdy nie jest łatwe do pokonania, a już w szczególności tak uporczywe, jak to od papierosów. Powstają jednak nowe metody, na których możemy się opierać w walce z nałogiem, są nim saszetki nikotynowe, które pod tym względem działania cieszą się coraz większą popularnością.

Niewidzialna skuteczność

Saszetki nikotynowe zostały oficjalnie uznane za sposób raczenia sobie z porzuceniem nałogu palenia papierosów. Okazuje się jednym z lepszych zastępników — całkowicie przewyższa skuteczność plastrów czy gum. Na dodatek, podobnie jak one, saszetki nikotynowe są całkowicie niewidzialne przy użyciu. Metoda jest równie prosta, co w przypadku zażywania gum nikotynowych. Wystarczy taki woreczek włożyć do ust, między wargą a dziąsłem i czekać na zbawienne efekty, którymi możemy cieszyć się przez parę ładnych godzin.

Saszetki nikotynowe

Moc nikotyny

Pomysł na stworzenie ich wziął się ze Szwecji, gdzie są produkowane woreczki z tytoniem. Z racji jednak polskich praw, nie było możliwości produkowania ich u nas, stąd wziął się pomysł zastąpienia składników i powstały saszetki nikotynowe. Nie dość, że są one bardzo dyskretne w użyciu, to na dodatek nie mają tendencji do barwienia zębów, do czego miały skłonność ich szwedzkie odmiany. Saszetki nikotynowe można również zakupić o różnych stopniach mocy, dzięki czemu walka z nałogiem może być skuteczniejsza — wystarczy co jakiś czas zmniejszać ich siłę.

Więcej dowiesz się na stronie https://nicopoder.com/

Rekomendowane artykuły