Sprzęt do kriolipolizy

Kriolipoliza jest nowoczesną i nieinwazyjną metodą, która powoduje miejscową redukcję tkanki tłuszczowej. Zabieg polega na schłodzeniu komórek tłuszczowych mający doprowadzić do ich rozpadu, czyli do lipolizy. Niskie temperatury mają swoje oddziaływanie na adipocyty poprzez ich wysoką zawartość nasyconych kwasów tłuszczowych, dzięki czemu nie ma ono wpływu na inne tkanki i narządy (skórę, nerwy i mięśnie). Sprzęt do kriolipolizy dostarczony przez zaufanego dystrybutora pozwoli na bezpieczne zrealizowane zabiegu.

Korzyści kriolipolizy

Zabieg kriolipolizy pozwala na bezpieczne przekroczenie bariery skóry. Dodatkowo jest bezbolesny, wygodny, prosty i nie wymaga rekonwalescencji. Sprzęt do kriolipolizy pozwala na skuteczną walkę z miejscowym nadmiarem tkanki tłuszczowej, która nie jest w żaden sposób inwazyjna dla organizmu. Kriolipoliza pozwala również na stopniowe zmniejszenie poziomu tkanki tłuszczowej oraz obwodów w czasie od 2 do 6 tygodni. 

Sprzęt do kriolipolizy

Przeciwwskazania do zabiegu

Zanim pacjent podejmie decyzję aby poddać się zabiegu realizowanego przez sprzęt do kriolipolizy, należałoby najpierw zweryfikować przeciwwskazania do powyższego procesu. Osoby, które chorują na padaczkę, cukrzycę, chorobę Raynauda, czy też inne choroby krwi, nie powinny decydować się na kriolipolizę. Dodatkowymi przeciwwskazaniami jest również ciąża u kobiety, zaburzenia pracy wątroby i nerek, występowanie pokrzywki (powstającej na skutek zimna), a także miejscowe stany zapalne oraz otwarte rany na ciele.

 

Zaopatrujemy specjalistyczne gabinety profesjonalne w wysokiej jakości urządzenia. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sprzętu na stronie internetowej: https://btmed.pl/

Rekomendowane artykuły