Implanty Krakow

Utrata jednego lub kilku zębów w młodym wieku to dla wielu osób prawdziwe nieszczęście. Szczególną katastrofą wydaje się być brak w przednim uzębieniu, które jest wyraźnie widoczne podczas śmiechu, rozmów, spożywania posiłków. Uśmiech, który jest przecież najpiękniejszą ozdobą, staje się wówczas źródłem kompleksów, a spotkania towarzyskie przeradzają się w ryzyko wyszydzenia. W obliczu tego wydawać się może, że utrata tylnego uzębienia to tzw. szczęście w nieszczęściu. Wcale jednak tak nie jest — każdy ubytek to problem, który w razie zaniedbania może prowadzić do poważnych konsekwencji. Rozwiązanie stanowić mogą implanty Krakow, które zastępując braki w uzębieniu, pozwalają znów cieszyć się pięknym uśmiechem.

Czym jest implant?

Implant to wykonana z tytanu śruba, która ma pełnić funkcję korzenia zęba. W trakcie zabiegu element ten zostaje wszczepiony w kość szczękową, co staje się podstawą do dalszych działań. Samo wszczepienie implantu nie daje jeszcze widocznych efektów, konieczne jest dokonanie odbudowy protetycznej, w trakcie której na śrubie mocowana jest korona. Niewątpliwą zaletą zdecydowania się na implanty Krakow jest fakt, iż rozwiązanie to zapewnia nie tylko estetyczny wygląd, ale także funkcjonalność odbudowanego zęba.

implanty Krakow

Jak przebiega leczenie implantologiczne?

Etapem, od którego należy rozpocząć leczenie wykorzystujące implanty Krakow , jest wizyta u stomatologa i wykonanie niezbędnych badań. Sam zabieg wszczepiania implantu jest wykonywany pod znieczuleniem, nie towarzyszy mu zatem żaden ból. Po upłynięciu wskazanego przez lekarza okresu należy się zgłosić na wizytę kontrolną, po której rozpocząć można odbudowę protetyczną, następnie pozostaje już tylko cieszyć się nowym uśmiechem.

Zapraszamy do sprawdzenia oferty na stronie internetowej: https://belldent.pl/protetyka/

Rekomendowane artykuły