Sprzęt do medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna jest kojarzona z wysokimi cenami, wymagającym sprzęt do medycyny estetycznej czy bolesnymi zastrzykami z jadem kiełbasianym. Nie każdy może sobie pozwolić na ekskluzywne zabiegi, ale to nie oznacza, że na żadne związane z medycyną regeneracyjną. Drobne poprawki niedoskonałości to proste i wręcz przyjemne zabiegi, które przynoszą natychmiastowy skutek bez odchudzania portfela.

Najpopularniejsze zabiegi

Botoks, czyli wstrzyknięcie w docelowe miejsce jadu kiełbasianego, aby wygładzić zmarszczki to chyba jeden z najpopularniejszych zabiegów. Wymagany sprzęt do medycyny estetycznej to tylko preparat i igła. Ważne, aby udać się do specjalisty, który w profesjonalny sposób przeprowadzi wywiad z pacjentem oraz oceni bezpieczeństwo zabiegu. Aplikacja botoksu to koszt kilkuset złotych, który waha się w zależności od partii ciała. Efekt utrzymuje się kilka tygodni, a po tym czasie zabieg należy powtórzyć, aby utrzymać rezultaty.

sprzęt do medycyny estetycznej

Wykorzystanie lasera

Popularny sprzęt do medycyny estetycznej to też laser. Za jego pomocą specjalista może usunąć cienie pod oczami lub pozbyć się blizn czy znamion na ciele pacjenta. Zabieg z wykorzystaniem lasera frakcyjnego, który usuwa cienie pod oczami to koszt przekraczający tysiąc złotych, ale jego zaletą jest jednorazowość. Już jeden zabieg przynosi zadowalające efekty i nie wymaga powtórzeń. Dodatkowo daje pewność, że cienie znikną, gdy kremy i emulsje nie zawsze gwarantują skutków.

Dowiedz się więcej na https://btmed.pl/urzadzenia/medycyna-estetyczna/!

Rekomendowane artykuły