Zabieg usuwania blizn laserem Kraków

zabieg usuwania blizn laserem Kraków

Laserowe usuwanie blizn

Mnóstwo ludzi cierpi na ogromne kompleksy związane z bliznami, zwłaszcza kiedy znajdują się na twarzy. W takiej sytuacji może pomóc zabieg usuwania blizn laserem Kraków. Zabieg tego typu może pomóc w pozbyciu się kompleksów i odzyskaniu wiary w siebie. Często sięgają po niego osoby, które przez wiele lat walczyły z silnym trądzikiem i niestety zostawił po sobie ślad na twarzy. Dzięki zabieg usuwania blizn laserem Kraków takie osoby mogą bez strachu i wyrzutów spojrzeć w lustro. Należy jednak pamiętać, że zabieg usuwania blizn laserem Kraków nie jest przeznaczony dla wszystkich, kobiety w ciąży, osoby biorące antybiotyki, sterydy lub inne silne leki, a także osoby z chorobami skóry nie powinny się go podejmować.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg usuwania blizn laserem Kraków polega na bardzo precyzyjnym skierowaniu wiązki światła, które przedostając się do tkanki podskórnej i skóry właściwej powoduje mikrouszkodzenia. Przy zabieg usuwania blizn laserem Kraków korzysta się z lasera frakcyjnego, który niszcząc zmienione tkanki jednocześnie pobudza je to autoodnowy. Należy jednak pamiętać, że jeśli chcemy aby zabieg usuwania blizn Kraków był skuteczny musimy być gotowi na serię takich zabiegów. Ważna jest również pielęgnacja po zabiegu, nie wolno korzystać z ciepłych kąpieli ani sauny bądź jacuzzi, a także unikać promieni słońca. Należy jednak pić dużo wody mineralnej i korzystać z kremów nawilżających.

Rekomendowane artykuły